40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

Keresés szűkítése

Eledel egzotikus madaraknak

VITAPOL Vitaline sűrű tollak 20 g
340 Ft (17000.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
VITAPOL Eledel nimfapapagáj 500g zsákban

*****

841 Ft (1682.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
VERSELE-LAGA Australian Parakeet Mix 1 kg

*****

2490 Ft (2490.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
VITAPOL Eledel hullámos papagájoknak 500g
1014 Ft (2027.20 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
VITAPOL prémium nagy papagáj 750g
2862 Ft (3816.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
VERSELE-LAGA Ara Loro Parque Mix 2kg
4980 Ft (2490.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
VERSELE-LAGA Prestige 1 kg exotic
1722 Ft (1722.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
VERSELE-LAGA Amazone Parrot Mix 1 kg

****

2280 Ft (2280.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
VERSELE-LAGA African Waxbills 20kg
17850 Ft (892.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva