40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

Keresés szűkítése

Tej helyettesítő kutyáknak

A kiskutyáknak való tej összetétele hasonló a természetes anyatejhez. Speciálisan kiválasztott, könnyen emészthető fehérjéket és prebiotikus adalékanyagokat tartalmaz, amelyek erősítik a természetes védekezőképességet és támogatják a kiskutya megfelelő fejlődését.

FARMINA Vet Life Cat Obesity 5 kg
24380 Ft (4876.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
BEAPHAR Lactol Puppy 250 g
6073 Ft (24292.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TRIXIE Welpenmilchersatzpulver 250 g
3263 Ft (13052.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva