40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

Keresés szűkítése

Állatgyógyászati eledelek macskáknak

Állatorvosi macskaeledel egészségügyi problémákkal küzdő macskák számára, a kezelés támogatására és a műtét utáni felépülés elősegítésére. Üzletünkben sterilizált macskák, allergiás és bőrgyógyászati problémákkal küzdő macskák, gyomor-bélrendszeri rendellenességek, cukorbetegség, elhízott és túlsúlyos macskák, húgyúti rendellenességekkel, ízületi rendellenességekkel és fogászati problémákkal küzdő macskák számára készült eledeleket talál. Léteznek speciális eledelek cicák, valamint vemhes és szoptatós macskák számára is.

Előfordulhat azonban, hogy macskája olyan egészségügyi problémákkal találkozik, amelyek miatt az eddig használt étrend nem megfelelő, mert a gyógyulás különleges figyelmet és speciális táplálást igényel - ekkor állatorvosok által ajánlott állatorvosi eledellel tudunk segíteni, amely nemcsak a kezelést támogatja, hanem a műtétek utáni felépülést is segíti, és ideális a különböző egészségügyi problémákkal küzdő háziállatok számára.

 

 

A legtöbb háziállat betegség vagy lábadozás idején különleges gondozást igényel. Ezért, ha macskája például cukorbetegségben szenved, állatorvosa olyan eledelt fog ajánlani, amely az ő különleges igényeihez igazodik.

Mivel az állatorvosi eledelt az állatorvos választja ki és ajánlja, nem szabad szakemberrel való konzultáció nélkül saját maga adnia a macskájának. Figyelembe veszik kedvencünk speciális igényeit, valamint az aktuális kalóriaszükségletet, a megváltozott (betegség, lábadozás vagy egyéb speciális egészségügyi problémák miatt) tápanyagszükségletekkel együtt, mind az elsődleges, mind a másodlagos tápanyagszükségletet.

Pontosan azért, mert minden egyes termék kifejezetten egy adott rendellenességre vagy betegségre van szabva, az eledelt nem szabad orvossal való konzultáció nélkül etetni - a tápanyagok mennyiségét és típusát aprólékosan kiszámították, hogy a lehető legjobban támogassák macskája egészségét.

 

Macskaeledeleket találhat üzletünkben:

-sterylizowane

-alergiczne

-z problemami dermatologicznymi

-problemy z trawieniem

-cukrzyca

-osoby, które mają problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała -osoby z nadwagą,

nadwaga lub otyłość

-osoby z problemami układu moczowego

-cierpiący na choroby stawów

-z problemami z zębami

Posiadamy również specjalne produkty dla kociąt oraz kotek ciężarnych i karmiących, które wymagają szczególnie zbilansowanego żywienia i pielęgnacji.

 

Az állateledel tárolása

Az eledelt száraz, viszonylag sötét helyen kell tárolni, és ne feledje, hogy a csomagolást szorosan lezárva kell tartani. és a macskának állandóan friss vízhez kell jutnia. Mivel a száraz eledel maradványokat hagy a tálakon, ajánlatos azokat naponta elmosogatni. Az optimális hőmérséklet a szobahőmérséklet.

1 2 3 4 5 6 7 8
ROYAL CANIN Diabetic Feline 3,5 kg

*****

26990 Ft (7711.43 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Renal Feline 2 kg

****

12990 Ft (6495.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Renal Select 2 kg
11890 Ft (5945.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Renal Select 4 kg

**** *

20384 Ft (5096.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat gastro intestinal 2 kg

*****

10690 Ft (5345.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Calm Feline 2 kg

**** *

12090 Ft (6045.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Urinary S/O 3,5 kg

**** *

14687 Ft (4196.29 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Gastro Intestinal 4 kg

**** *

18498 Ft (4624.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Calm Feline 4 kg

**** *

21980 Ft (5495.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Urinary S-O 1.5 kg

*****

7356 Ft (4904.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat renal special 2 kg

**** *

11390 Ft (5695.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Urinary S-O 400g

*****

2216 Ft (5540.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Vet Cat Diabetic 400g
2990 Ft (7475.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Fibre Response 2 kg

**** *

11990 Ft (5995.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Fibre Response 400g

*****

3090 Ft (7725.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Gastro Intestinal 400g

*****

2625 Ft (6562.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Hepatic 4kg

*****

23090 Ft (5772.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Vet Cat Diabetic 1,5 kg

*****

9779 Ft (6519.33 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Renal Feline 4 kg

**** *

23890 Ft (5972.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat hepatic 2 kg

****

12790 Ft (6395.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat dental 1,5 kg

*****

7973 Ft (5315.33 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat mobility cat 2 kg
18090 Ft (180900.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-10%
ROYAL CANIN Cat senior consult stage 1 3,5 kg

*****

12591 Ft (3597.43 Ft / kg)
13990 Ft
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Vcn satiety balance 1,5 kg
6600 Ft (4400.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
BRIT Veterinary Diets Cat Hypoallergenic 5 kg

*****

13531 Ft (2706.20 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
BRIT Veterinary Diets Cat Struvite 5 kg

*****

12490 Ft (2498.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat Urinary in loaf 12 x 85g
6600 Ft (6470.59 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
BRIT Veterinary Diets Cat Struvite 2 kg
5999 Ft (2999.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Cat skin hairball 0,4 kg
2800 Ft (7000.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
1 2 3 4 5 6 7 8