40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

Keresés szűkítése

Növényvédelem

TETRA CO2 Plusz 250 ml - folyadékban
2480 Ft (992.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA PlantaMin 100 ml - trágya folyadékban

*****

1380 Ft (1380.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA PlantaMin 5 L
22480 Ft (4496.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
TETRA PlantaMin 500 ml
4851 Ft (970.20 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA TetraVital 500 ml
7570 Ft (1514.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA PlantaMin 250ml
2480 Ft (992.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA AlguMin Plus 500 ml
4023 Ft (804.60 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA AlguMin Plus 100 ml algák elleni folyadék
1498 Ft (1498.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva