40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

Keresés szűkítése

Fogak

A kutya szájápolásának fontos eleme a fogak állapotának rendszeres ellenőrzése. Azért, hogy a kutya fogai erősek és egészségesek legyenek, rendszeresen tisztítani kell őket. Ehhez tökéletesek a speciális csontok és rágókák. Feloldják a bakteriális lepedéket, megakadályozzák a fogkőképződést, enyhítik a gyulladást, és kellemes illatot biztosítanak a szájnak.
TRIXIE Fogkrém kutyáknak, húsos 100 g

**** *

990 Ft (9900.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
TRIXIE Fogtisztító spray 50ml

*****

906 Ft (1812.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TRIXIE Mentolos fogkrém

*****

1014 Ft (10136.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
BEAPHAR Zselé fogmosáshoz 100g
3215 Ft (32150.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
FRANCODEX Leheletfrissítő spray 100 ml
2875 Ft (2875.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TRIXIE Fogápoló víz kutya-macska 300 ml
1756 Ft (585.20 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
CALIBRA Cat Life Sensitive Lamb 200 g
549 Ft (2745.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva