40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

Keresés szűkítése

Állatgyógyászati eledelek kutyáknak

Az állatorvosi eledel olyan speciális típusú eledel, amelyet kifejezetten a kutya egészségügyi problémái vagy különleges igényei (pl. vemhesség) miatt állítottak össze. Az eledelt összeállító szakemberek gondosan kiszámították a tápanyagok mennyiségét és típusát (betegség, vemhesség vagy lábadozás miatt az egyes összetevők szükségletei ennek megfelelően eltérőek - az állateledel ezt figyelembe veszi, és a lehető legjobb összetételt állítja be a kutya szervezetének támogatására).

A speciálisan testre szabott összetétel az egyik ok, amiért nem szabad önmagában ilyen táplálékkal etetni. Ami egy beteg állat számára ideális étrend lenne, az egy egészséges kutyánál hiányosságokat okozhat. Másrészt, ha egy cukorbetegségben szenvedő kutyának túlsúlyproblémákkal küzdő kutyáknak szánt eledelt adunk - az többet árthat, mint használ, és például hiányállapotokat eredményezhet.

Ezért ne feledje - az állateledelt az állatorvos ajánlásainak megfelelően kell kiválasztani és használni.

1 2 3 4 5 6 7 8
... 10
ROYAL CANIN Dog fibre response 7,5 kg
27588 Ft (3678.40 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog fibre response 14 kg
36938 Ft (2638.43 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Renal Special Canine 10 kg

**** *

26859 Ft (2685.90 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Renal Select Canine 10 kg

*****

25490 Ft (2549.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN VCN Adult 10 kg

*****

20220 Ft (2022.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Neutered Adult Small Dog 1,5 kg

*****

5190 Ft (3460.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-17%
CHAPPI Beef marhahús, csirke, zöldség 13,5 Kg x 2

**** *

15725 Ft (582.41 Ft / kg)
18960 Ft
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Vet dog-cat recovery 195 g

*****

1078 Ft (5390.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog renal 7 kg

**** *

19350 Ft (2764.29 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog calm canine 4 kg

*****

13790 Ft (3447.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog Hepatic konzerv 420 g

**** *

1543 Ft (3673.81 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic 200 g

*****

873 Ft (4365.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic 400 g

**** *

1657 Ft (4142.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog hepatic 1,5 kg

**** *

5590 Ft (3726.67 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
FARMINA Vet Life Ultrahypo Dog 12 kg

*****

36690 Ft (3057.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Hepatic 200 g

**** *

741 Ft (3705.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog renal 14 kg

*****

33780 Ft (2412.86 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog urinary small 4 kg

**** *

15368 Ft (3842.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog satiety support 6 kg

**** *

16950 Ft (2825.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog urinary konzerv 410 g

*****

1532 Ft (3736.59 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog Urinary U/C Low 2 kg

**** *

8070 Ft (4035.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog renal konzerv 420g

****

1607 Ft (3919.51 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Gastro Intestinal Canine 200 g

**** *

830 Ft (4150.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Dog urinary S/O 2 kg

**** *

6694 Ft (3347.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Vcn sc mature small dog - 3,5 kg

*****

11446 Ft (3270.29 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Puppy Gastrointestinal 195 g

*****

799 Ft (3995.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-20%
TRIXIE Világító függő kutyáknak
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Renal Special Canine 2 kg

*****

6588 Ft (3294.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
BRIT Veterinary Diets Dog Obesity 12 kg
25351 Ft (2112.58 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ROYAL CANIN Renal Special Canine 410 g

**** *

1800 Ft (4390.24 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
1 2 3 4 5 6 7 8
... 10

Üzletünkben speciális élelmiszerek széles választékát kínáljuk, többek között kutyák számára is:

-élelmiszerallergiától szenved,

-emésztési problémákkal,

-vese- és húgyúti megbetegedések esetén

-bélbetegségek esetén

-sterilizálás után

-túlsúlyosak vagy elhízottak

-cukorbetegséggel

-a lábadozással

-bőrgyógyászati problémákkal

-szívelégtelenséggel

-az ízületi állapotokkal

-vemhes szukáknak és kölyköknek

 

 

Állatgyógyászati állateledel tárolása

Annak érdekében, hogy az eledel frissességét meghosszabbítsa, és hogy kutyája élvezhesse a friss ízt, érdemes nem elfelejteni a megfelelő tárolást. Győződjön meg róla, hogy sötét és száraz helyen áll. Biztosítania kell, hogy kutyája állandóan friss, szobahőmérsékletű vízhez jusson.