40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

FREXIN

FREXIN logo

Arexin egy kutyák és macskák számára készült ektoparazita készítmények márkája. Az Organic Laboratory tulajdonában van, amely 1985 óta működik.

.

A Frexin termékcsaládban a következők szerepelnek:

.
Rovarölő nyakörvek
.
- Ektoparaziták elleni samponok
.
- rovarölő spray-k
.
- kutyakondicionálók
.



.

Mutat Kategóriák

Szűrők megjelenítése

Állat mérete
Milyen kisállatnak
Ár
Fajta
Hatóanyag
FREXIN Macska sampon 220 g

*****

1629 Ft (7404.55 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
FREXIN Detangling sampon 220 g
2019 Ft (9177.27 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
FREXIN szagsemlegesítő sampon 220 g
1751 Ft (7959.09 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
FREXIN sampon hosszú hajra 220 g
1672 Ft (7600.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva