40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

KATTOVIT

KATTOVIT logo

A Kattovit állatorvosi eledelekre specializálódott vagy speciális macskabetegségekre szánt eledel.

A Kattovit állatorvosi eledelekre specializálódott vagy speciális macskabetegségekre szánt eledel.


Vannak nedves és száraz eledelek, valamint speciális folyékony készítmények, típusok:
- vese- és húgyúti problémákra
- cukorbetegségre
- emésztési problémákra
- érzékeny macskáknak


A Cattovit rengeteg ízesítés közül választhat. A Kattovit által készített nedves macskatápok grammarányai a következők: 85 g és 185 g, míg a száraz macskaeledel: 400 g, 1,25 kg és 4 kg.

.

Mutat Kategóriák

Szűrők megjelenítése

Életszakasz
Csomag súlya (kg)
  • 0
  • 4
Min Max –
Különleges igények
Milyen kisállatnak
Ár
Fajta
1 2
KATTOVIT Feline Diet Renal Pulyka 85 g
301 Ft (3344.44 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Gastro 4 kg
12528 Ft (3132.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-40%
KATTOVIT Feline Diet Renal 1,25 kg
KATTOVIT Feline Diet Renal 1,25 kg
2675 Ft (2139.68 Ft / kg)
4458 Ft
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Urinary Tuna tonhal 4 kg
12581 Ft (3145.25 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Sensitive 4 kg
12354 Ft (3088.40 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Renal Marhahús 85 g
301 Ft (3344.44 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Renal Kacsa 85 g
300 Ft (3333.33 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Gastro 1,25 kg
4456 Ft (3564.96 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Diabetes 1,25 kg
3800 Ft (3040.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Sensitive 1,25 kg
4456 Ft (3564.96 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Renal 400 g
1259 Ft (3147.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Gastro Duck 12 x 85 g
5614 Ft (5504.12 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Renal Csirke 85 g
477 Ft (5304.44 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-23%
KATTOVIT Feline Diet Renal Kacsa 24 x 85 g
7056 Ft (3458.82 Ft / kg)
9192 Ft
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Renal Csirke 85 g
360 Ft (4000.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Renal Csirke 24 x 85 g
8467 Ft (4150.59 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Renal Csirke 185 g
689 Ft (3625.26 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Gastro Kacsa 85 g
477 Ft (5304.44 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Diabetes Lazac 85 g
301 Ft (3344.44 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
KATTOVIT Feline Diet Diabetes Csirke 185 g
678 Ft (3566.32 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
1 2