40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

MACED

MACED logo
.
30 éve őszintén elkötelezettek a kisállatok egészséges táplálása mellett. Ők a legnagyobb kutyakajak gyártója Lengyelországban és az egyik legnagyobb Európában. Két gyártóüzemük van: Polanówban és Gardnóban, amelyek gyönyörű erdők környezetében találhatók. A természet közelsége az, ami a legnagyobb inspirációt jelenti számukra a kutyafalatok készítésében.
.

Modern megoldásokat alkalmaznak hagyományos és természetes eljárásokkal kombinálva, amelyek garantálják a legmagasabb minőségű termékeket. Csemegéikhez csak a legjobb alapanyagokat választják, mint például hús, belsőségek, zöldségek, gyümölcsök és gyógynövények. Termékeikben világszerte kutyák millióinak gazdái bíznak.

.
.

A MACED kínálatában megtalálja:

.
  • ACTIV+ - ízletes snackek, ideális edzés közben
  • .
  • 100% Natural - természetesen szárított, minden kutya által kedvelt
  • .
  • Super Premium Naturel - egyedülálló jutalomfalat, nagyon magas hústartalommal
  • .
  • Dental - az egészséges fogakért és ínyért
  • .
  • SMART+ - a hagyományt, a természetet és a modern technológiát ötvöző modern jutalomfalat
  • .
  • Csonti - nagyszerű a rágás iránti igény kielégítésére
  • .
  • 100% ízletes - sokféle jutalomfalat, minden kutyának
  • .

Mutat Kategóriák

Szűrők megjelenítése

Életszakasz
Csomag súlya (kg)
  • 0
  • 10
Min Max –
Állat mérete
Különleges igények
Milyen kisállatnak
Ár
Fajta
1 2 3
MACED Marhahús rágóka 500 g

**** *

2751 Ft (68775.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED 100% Natura olasz sonka csont 2 db.

**** *

949 Ft (2373.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Természetes csirkeláb 5 db.

**** *

408 Ft (4533.33 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Nyúlfül 10 db.

**** *

1536 Ft (15360.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED 100% Natura Disznóbőr S 2 db

*****

668 Ft (1113.33 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Marhahús rágóka 200 g

**** *

1288 Ft (6440.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED 100% Natura olasz sonka csont 1db.

**** *

721 Ft (7210.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED 100% Natura Disznóbőr M 1 db.

*****

503 Ft (838.33 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Strips kacsamell 500 g

*****

3501 Ft (7002.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Húsgombóc marhahússal 500 g

*****

1709 Ft (3418.80 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Marhahús rágóka 100 g

*****

775 Ft (19375.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Kutyacsont Préselt kacsa 500 g
3690 Ft (7380.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED szárított marhagyomor NATURAL 1 kg

**** *

5484 Ft (5484.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Kacsa wrap 500 g
3336 Ft (6672.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED 100% Natura Trachea 100 g

**** *

1053 Ft (10528.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Marha inak 100 g

*****

938 Ft (9380.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Marhaharapás 45 cm

*****

910 Ft (4550.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Kabanos Mix 12,5 cm 100 db

*****

1404 Ft (2340.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Kacsamell szeletek 500 g

*****

3320 Ft (6640.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED 100% Natura Marha fül 1 db.

*****

526 Ft (13150.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Beef Bite Light 70 cm 1 db.

*****

1168 Ft (3893.33 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Vanília Cube Mix 1 kg Kutyakekszek
2105 Ft (2105.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Húsgombóc bárányhússal 500 g
1216 Ft (2432.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Csíkok nyúllal 500 g
3418 Ft (6836.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Kutyacsont Csirke súlyzók 500 g
3336 Ft (6672.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
MACED Lazac filé 500 g
3710 Ft (7420.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Sushi nyúllal és hallal 60 g
589 Ft (9816.67 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Kutyakrokett 48 cm 1db
999 Ft (4995.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Szárított hal csirkével 500 g
3666 Ft (7332.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Nyúlfül csirkével töltve 500 g
3295 Ft (6590.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
MACED Marhahúsrudacskák májjal
730 Ft (7300.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Nyúlrudacskák almával és céklával
1218 Ft (12180.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED húsgombóc csirkével 500 g
1216 Ft (2432.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Sushi csirkével és hallal 60 g
788 Ft (13133.33 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Pet biscuits kutyakeksz 1 kg

*****

2410 Ft (2410.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Super Premium Marhaszelet 100 g
1037 Ft (10374.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Sushi nyúllal és hallal 500 g
3690 Ft (7380.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED Keményebb nyúl, S méret 100 g
1277 Ft (12768.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
MACED egész marhapénisz 70 cm
4604 Ft (460400.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
1 2 3