40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

ZIWIPEAK

ZIWIPEAK logo

A Ziwi Peak prémium minőségű nedves és száraz eledelt kínál kutyák és macskák számára, valamint természetes, szárított kutyakajákat.

.
.

Ziwi Peak szárazeledelek

.

A száraz élelmiszerek úgynevezett légszáraz élelmiszerek. Gabonamentes, magas hústartalommal rendelkeznek. A Ziwi Peak eledelek rendkívül táplálóak, erősen fehérjedúsak (macskáknál 40%-tól akár 50%-ig), hatékonyak és az állatok kedvelik őket. A Ziwi Peak szárazeledelek 400 g, 1 kg, 4 kg-os súlyokban kaphatók.
A Ziwi Peak tápok receptúrája világos és rövid, ugyanakkor kiváló minőségű, az állatok természetes igényeihez igazodó összetevőkből áll, hogy mindent biztosít a megfelelő fejlődéshez és a test egészségének megőrzéséhez. A Ziwi Peak tápok természetes ízület- és csonterősítő összetevőként új-zélandi kagylót tartalmaznak.

Ziwi Peak nedves eledelek

.

A Ziwi Peak nedves eledelek kellemes pástétom állagúak a háziállatok számára.

.

Minden korú és fajtájú háziállat számára ajánljuk.

A kisállatboltban 85g és 185g-os súlyban kapható macskáknak és 390g-os súlyban kutyáknak.

.

Mutat Kategóriák

Szűrők megjelenítése

Életszakasz
Csomag súlya (kg)
  • 0
  • 4
Min Max –
Állat mérete
Különleges igények
Milyen kisállatnak
Ár
Fajta
ZIWIPEAK Dog Chews Venison lung & kidney 60 g
3468 Ft (57800.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ZIWIPEAK Cat Mackerel Makréla 85 g
781 Ft (9762.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ZIWIPEAK Cat Chicken Csirke 85 g
905 Ft (11312.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ZIWIPEAK Chews Dog Venison Shank Half Unit
3651 Ft (6085.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ZIWIPEAK Cat Beef Marhahús 85 g
904 Ft (11300.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ZIWIPEAK Dog Venison Vadhús 390 g
2297 Ft (5889.74 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ZIWIPEAK Dog Chicken Csirke 390 g
1947 Ft (4992.31 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ZIWIPEAK Cat Venison Vadhús 185 g
1546 Ft (8588.89 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-13%
ZIWIPEAK Dog Venison Vadhús 6 x 390 g
13782 Ft (5889.74 Ft / kg)
15822 Ft
Kosárba
hozzáadva
-2%
ZIWIPEAK Dog Chicken 6x390 g
11682 Ft (4992.31 Ft / kg)
11922 Ft
Kosárba
hozzáadva
-11%
ZIWIPEAK Cat Chicken Csirk 12 x 85 g
10534 Ft (10327.65 Ft / kg)
11808 Ft
Kosárba
hozzáadva
-33%
ZIWIPEAK Cat Mackerel 6 x 85 g
4686 Ft (9188.24 Ft / kg)
7038 Ft
Kosárba
hozzáadva
-22%
ZIWIPEAK Cat Mackerel & Lamb 6 x 85 g
5430 Ft (10647.06 Ft / kg)
6966 Ft
Kosárba
hozzáadva
-12%
ZIWIPEAK Cat Beef Marhahús 6 x 85 g
5424 Ft (10635.29 Ft / kg)
6132 Ft
Kosárba
hozzáadva
-14%
ZIWIPEAK Cat Beef Marhahús 12 x 85 g
10523 Ft (10316.24 Ft / kg)
12264 Ft
Kosárba
hozzáadva
-35%
ZIWIPEAK Cat Mackerel Makréla 12 x 85 g
9091 Ft (8912.59 Ft / kg)
14076 Ft
Kosárba
hozzáadva
-24%
ZIWIPEAK Cat Mackerel & Lamb 12 x 85 g
10534 Ft (10327.65 Ft / kg)
13932 Ft
Kosárba
hozzáadva
-8%
ZIWIPEAK Cat Chicken Csirke 6 x 85 g
5430 Ft (10647.06 Ft / kg)
5904 Ft
Kosárba
hozzáadva