40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

Keresés szűkítése

Gabonamentes kutyaeledel

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ACANA Yorkshire Sertés 6 kg
18990 Ft (3165.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
RINTI Kennerfleisch Game Vadhús 800 g
1435 Ft (1793.75 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TASTE OF THE WILD Wetlands 5,6 kg
15670 Ft (2798.21 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TASTE OF THE WILD Southwest Canyon 5,6 kg

*****

16750 Ft (2991.07 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
RINTI Kennerfleisch Veal Borjúhús 800 g
1446 Ft (1807.75 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-10%
TASTE OF THE WILD Pine Forest 5,6 kg
TASTE OF THE WILD Pine Forest 5,6 kg
13302 Ft (2375.36 Ft / kg)
14780 Ft
Kosárba
hozzáadva
ORIJEN Original Dog 340 g
2413 Ft (7097.06 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-5%
ACANA Grasslands Dog 22,8 kg (2 x 11,4 kg)
66273 Ft (2906.69 Ft / kg)
69876 Ft
Kosárba
hozzáadva
ORIJEN Senior Dog 22,8 kg (2 x 11,4 kg)
67112 Ft (2943.51 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ACANA Adult wild praire dog 6 kg
19464 Ft (3244.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
ACANA Yorkshire Sertés 2 kg
8990 Ft (4495.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-10%
TASTE OF THE WILD Southwest Canyon 24,4kg (2 x 12,2 kg)
39521 Ft (1619.70 Ft / kg)
44150 Ft
Kosárba
hozzáadva
RINTI Kennerfleisch Game Vadhús 400 g
927 Ft (2317.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
RINTI Kennerfleisch Turkey Pulyka 800 g
1037 Ft (1296.25 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
BOSCH Soft csirke - Banán 12,5 kg
22971 Ft (1837.68 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
DOLINA NOTECI Premium Kacsa gazdagon 400 g
917 Ft (2292.50 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
RAW PALEO Ultra Turkey Mini Puppy 2kg
13298 Ft (6649.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-10%
ACANA Prairie Poultry 2 kg

A 30 nap legalacsonyabb ára: 7090 Ft

5913 Ft (2956.50 Ft / kg)
6570 Ft
Kosárba
hozzáadva
-10%
PRIMAL SPIRIT 70% Wild Waters 1 kg
PRIMAL SPIRIT 70% Wild Waters 1 kg
1755 Ft (1755.00 Ft / kg)
1950 Ft
Kosárba
hozzáadva
-11%
TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy 24,4 kg (2 x 12,2 kg)
37311 Ft (1529.14 Ft / kg)
42060 Ft
Kosárba
hozzáadva
RINTI Kennerfleisch Beef Marhahús 800 g
1434 Ft (1792.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
RINTI MAX-I-MUM Beef marhahússal 1 kg
3198 Ft (3197.60 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10