40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

CHAPPI

CHAPPI logo
A Chappi egy kutyáknak szánt szárazeledelt kínáló márka. A Chappi egy teljes értékű és kiegyensúlyozott eledel, amely jól táplálja, boldoggá és élettel telivé teszi kutyáját. A Chappi receptje ráadásul finom ízű, amit a kutyák imádnak!

Mutat Kategóriák

Szűrők megjelenítése

Életszakasz
Csomag súlya (kg)
  • 0
  • 27
Min Max –
Állat mérete
Különleges igények
Milyen kisállatnak
Ár
Fajta
CHAPPI szárnyas, zöldség 13,5 Kg

**** *

9978 Ft (739.11 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
-18%
CHAPPI Beef marhahús, csirke, zöldség 13,5 Kg x 2

**** *

15620 Ft (578.53 Ft / kg)
18960 Ft
Kosárba
hozzáadva
Chappi szárnyas, zöldség 2 x 13.5kg

**** *

19357 Ft (716.94 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
CHAPPI Marhahús és szárnyas 9 kg

*****

7398 Ft (822.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
CHAPPI Szárnyas 9 kg
7520 Ft (835.56 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva