40 NAP AZ ELÁLLÁSRA
Csak nálunk!
INGYENES KISZÁLLÍTÁS!
O 15990 FT feletti rendelés esetén

TETRA

TETRA logo

Az akváriumok tagadhatatlanul vonzzák a figyelmünket. Éttermekben, irodákban, várótermekben vagy egyszerűen csak otthonokban - bárhol is jelennek meg, felkeltik az érdeklődést. Függetlenül az akvárium típusától vagy méretétől, minden akváriumtulajdonosnak kiváló minőségű termékekre van szüksége a halai számára. Ezek pedig a következők: minőségi eleség, hatékony és biztonságos vízápolási termékek, megbízható technikai berendezések. Ezen igények kielégítése tette sikeressé a Tetra - az Ön professzionális partnerét az akvárium világában.

1 2 3 4
TETRA TETRAMin 250 ml
2152 Ft (860.72 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond Sticks 50 l
29150 Ft (5552.38 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TETRA AquaSafevízkezelő folyadék 500 ml
3633 Ft (726.60 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA CO2 Plusz 250 ml - folyadékban
2480 Ft (992.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pleco Tablets 120 db

**** *

1679 Ft (41975.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Test pH 10 ml
2465 Ft (24650.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA TETRAMin 1 L
5907 Ft (5906.60 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Leszívócső GC 30
3849 Ft (256600.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Complete Substrate 10 kg
11992 Ft (1199.24 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TETRA PlantaMin 100 ml - trágya folyadékban

*****

1380 Ft (1380.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA PlantaMin 5 L
22480 Ft (4496.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
TETRA Wafer Mix 100 ml
1990 Ft (1990.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond Pellets Mini 4 L
6988 Ft (1747.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA AquaSafe 50 ml - vízkezelő folyadékban

*****

677 Ft (1354.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Wafer Mix 1000 ml
9625 Ft (9625.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA PlantaMin 500 ml
4851 Ft (970.20 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
Kosárba
hozzáadva
TETRA ReptoFrog Granules 100 ml
1590 Ft (1590.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond Flakes 1 L
2486 Ft (2486.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond Flakes 10 l
14010 Ft (1401.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond Sticks Mini 1 L
1322 Ft (1322.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Rubin 250 ml
2782 Ft (1112.72 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond AlgoSchutz 250 ml
2938 Ft (1175.20 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Rubin Granules 250 ml

*****

3290 Ft (1316.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA TETRAPro Colour 250 ml
3150 Ft (52500.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond KOI Sticks 1 L
1814 Ft (1814.40 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA ReptoSafe 100 ml - vízkezelő
1558 Ft (1558.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Ph-Kh Plusz 250 ml PH korrigáláshoz
1957 Ft (782.80 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Eledel tortoise 250 ml

*****

1750 Ft (700.00 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA CrystalWater 500 ml
7126 Ft (1425.20 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pleco 58 tabletták

*****

1254 Ft (62720.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Eledel Rubin 1 L
8680 Ft (8680.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Wafer Mix 250 ml
4150 Ft (34583.33 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Leszívócső GC 50
5927 Ft (329277.78 Ft / 100 ml)
Kosárba
hozzáadva
TETRA TETRAMin 500 ml
4148 Ft (41480.00 Ft / kg)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond Shrimp Mix 1 L

*****

3172 Ft (3172.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond Pellets Mini 1 L
1904 Ft (1904.00 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
TETRA Pond Sticks 1 L
1432 Ft (1432.20 Ft / l)
Kosárba
hozzáadva
1 2 3 4